Hach FL900

Datalogger pro mobilní měření průtoku měřicími přístroji Hach

S robustním dataloggerem FL900 je mobilní použití těchto tří sensorů zcela bez problémů. Přes něj se sensory konfigurují, shromažďuje naměřené hodnoty a vypočítává průtok (průměrná rychlost x protékaná plocha průřezu). Přitom se sensorem dodávané informace o stavu vody/hladiny zahrne společně s daty o geometrii průřezu do výpočtu protékané plochy průřezu.

Vyžádat nabídku nebo poradenství
  • Při mobilním použití lze každý ze tří sensorů používat zcela podle potřeby a pomocí plug-and-play měnit – jednoduše zasunout a hotovo. Typ příslušného sensoru rozezná FL900 automaticky.
  • Robustní pouzdro, odolné proti prachu a vodě (IP68) a nezničitelné přípojky z ušlechtilé oceli umožňují bezproblémovou manipulaci. LED ukazatel stavu pro kontrolu funkce Vám dává jistotu, že příslušné sensory pracují správně
  • FL900 lze dodat až se čtyřmi přípojkami na sensory. Stálá paměť Flash poskytuje zajištění dat. Standardní rozhraní (USB a RS-232) a robustní komunikační kabel umožňují rychlé a bezproblémové připojení k laptopu nebo PC.
  • Flexibilní možnosti napájení proudem (baterie, síť nebo solární články); jakmile jeden externí zdroj dodává málo napětí, automaticky se přepíná na baterie a tak se zabrání ztrátě dat.

Konfigurace, ukládání dat a výpočet průtoku při (mobilním) měření průtoku se senzory proudění Flo-Dar, Flo-Tote a Sub AV

Back