Italská firma MAC 3 vyrábí plovákové spínače řady MAC-3, KEY a další. Spínače lze využívat hlavně v oblasti vodárenství a čištění odpadních vod pro spínání čerpadel. Plovákové spínače  MAC.3 jsou vzhledem k jejich ceně jedním z nejžádanějších typů spínačů u nás.

Plovákové spínače určeny pro indikaci hladiny různých kapalin v nádržích, bazénech, vodojemech a její bezpečné spínání. Spínače je možno použít na různé ovládací funkce. Například na signalizaci hladiny kapalin, přímé nebo nepřímé ovládání čerpadel, uzavíracích ventilů atd.

Všechny typy spínačů jsou certifikovány Elektrotechnickým zkušebním ústavem. Plovákové spínače je možno dodat i s kabelem odolným proti olejům. Standardní délky kabelů jsou uvedeny v tabulce. Vzhledem k širokému výběru jsou k  okamžitému dodání nejžádanější typy spínačů (MAC-3 s PVC kabelem 5, 10 a 20 m dlouhým - v tabulce zvýrazněné položky). Ostatní typy a atypické délky kabelů jsou k dodání do cca 6-8 týdnů. Minimální objednací množství spínačů, které nevedeme skladem je 50 ks!

Vyžádat nabídku nebo poradenství