OTT Orpheus Mini

Měření stavu spodních vod a teploty vody přístrojem OTT Orpheus Mini

Přístroj na sběr dat o spodních vodách OTT Orpheus Mini přesvědčí svými vysoce kvaitními komponenty a promyšleným designem. Srdcem přístroje je dlouhodobě stabilní keramický tlakoměrný článek v pouzdře z ušlechtilé oceli, které je odolné proti korozi a slané vodě. Setup, výměna baterie a komunikace jsou velmi snadné, protože komunikační jednotka je snadno přístupná přes kryt studny. Orpheus Mini je koncipován pro dlouhodobé použití při monitoringu spodních vod, ale osvědčil se i v povrchových vodách.

  • Podzemní a povrchové vody
  • Relativní snímač tlaku s keramickou membránou
  • Vodní stav/tlak, teplota vody
  • Pro vrty od průměru 1", jednoduše vyměnitelné baterie na místě (alkalické nebo lithiové), možná kombinace s GSM/GPRS jednotkou OTT ITC
  • 0 … 4, 10, 20, 40, und 100 m
  • ± 0,05% z rozsahu měření
  • Ano
Vyžádat nabídku nebo poradenství

Keramický tlakoměrný článek si zachová i při dlouhodobém použití tvarovou stálost, ne jako standardní měřící články s kovovou membránou.

Teplota, vodotěsnost a barometrický tlak se automaticky vyrovnávají. Zalitá elektronika zabraňuje průniku vody a tvorbě kondenzované vody.

Datová paměť 4 MB pro cca 500.000 naměřených hodnot: ideální pro dlouhodobé použití, stejně jako pro čerpací zkoušky, kdy je velká intenzita dat.

Pro dálkový přenos dat je možná dodatečná zástavba krytu studny , rychle a bez dalšívh drátových propojení

Snadná instalace: vejde se do vodoměrných trubek od 1“

Robustní kabel, zesílený kevlarovými vlákny je délkově stabilní i při délkách kabelu do 200 m

Snadná údržba: Infračervené rozhraní, baterie a sušící jednotka jsou snadno přístupné přes kryt studny; pro výměnu baterií nebo sušící jednotky nepotřebujete ani nářadí. PC nebo tablet lze pohodlěn připojit přes infračervené rozhraní.

Nízká spotřeba proudu: Životnost baterie větší než 5 let s lithiovými bateriemi, více než 18 měsíců s obvyklými alkalickými bateriemi

Dlouhodobá měření stavu vody a teploty ve vodoměrných trubkách, studnách a povrchovýc vodách

Čerpací zkoušky

Back